Luca Van Hout

Date de naissance 9 juin 2002
Adresse Stalpaart 21,
2440 Geel
Etudes ik studeer office management en communicatie beter gekend als secretariaat - talen.
E-mail luca.van.hout4@gmail.com;
Réseaux sociaux Facebook Instagram Strava
Loisirs zot van fietsen en alles wat met de koers of fiets te maken heeft. Ik sleutel graag aan fietsen en knap hen graag op.
Carte de visite ik ben vooral een aanvaller alsook sprinter. En ook in het tijdrijden kan ik goed mijn mannetje staan
Objectifs Ik hoop goede uitslagen te rijden en in sommige wedstrijden mijn stempel te drukken en mij te tonen. Maar vooral zal ik leergeld betalen als eerste jaars junior.

Résultats

8ème BE Sinaai U23-Elites 2 août 2021
9ème BE Sint Gillis Waas U23-Elites 25 août 2021
9ème ES Vuelta a Salamanca - Etape 1 U23-Elites 5 septembre 2021
12ème BE Geluwe U23-Elites 22 juin 2021
14ème BE Borlo - championnat de Belgique CLM par équipe Compétition 4 juillet 2021
23ème ES Volta a Valencia - Etape 4 U23-Elites 12 septembre 2021
28ème BE Bornem U23-Elites 7 octobre 2021
30ème ES Vuelta a Salamanca - Etape 2 U23-Elites 6 septembre 2021
32ème BE Kluizen U23-Elites 13 août 2021
34ème ES Vuelta a Salamanca - Classement final U23-Elites 7 septembre 2021
37ème BE Tour de Namur - Etape 5 U23-Elites 8 août 2021
38ème BE Tour de Namur - Etape 4 U23-Elites 7 août 2021
47ème BE Tour de Namur - Etape 2 U23-Elites 5 août 2021
59ème BE Lommel Compétition 9 octobre 2021
60ème BE Tour de Namur - Classement final U23-Elites 8 août 2021
73ème ES Vuelta a Salamanca - Etape 3 U23-Elites 7 septembre 2021
76ème BE Bertem - Championnat de Belgique U23-Elites 22 août 2021
90ème ES Volta a Valencia - Etape 3 U23-Elites 11 septembre 2021
97ème BE Tour de Namur - Etape 3 U23-Elites 6 août 2021
100ème BE Van Rysel - Arden Challenge - Etape 5 U23-Elites 26 septembre 2021
102ème ES Volta a Valencia - Etape 2 U23-Elites 10 septembre 2021
118ème BE Van Rysel - Arden Challenge - Etape 4 U23-Elites 25 septembre 2021
124ème BE Van Rysel - Arden Challenge - Etape 3 U23-Elites 24 septembre 2021
132ème ES Volta a Valencia - Etape 1 U23-Elites 9 septembre 2021
134ème BE Tour de Namur - Etape 1 U23-Elites 4 août 2021
4ème BE Zolder Compétition 26 juillet 2020
5ème BE Arden Challenge - Etape 1 Compétition 25 septembre 2020
12ème BE Heultje Westerlo Compétition 12 septembre 2020
14ème BE Arden Challenge - Classement final Compétition 27 septembre 2020
17ème BE Arden Challenge - Etape 3 Compétition 27 septembre 2020
19ème BE Waregem - Test national CLM Compétition 6 septembre 2020
22ème BE Zolder - CLM Compétition 3 juillet 2020
30ème BE Zolder - CLM Compétition 31 juillet 2020
32ème BE Neerijse Compétition 18 octobre 2020
33ème BE Ster Van Zuid Limburg Juniors 11 octobre 2020
47ème BE Arden Challenge - Etape 2 Compétition 26 septembre 2020
52ème BE Lommel Compétition 13 septembre 2020
54ème BE Zepperen-Zepperen Juniors 8 mars 2020
54ème BE Rigenée - ECW Compétition 9 août 2020
59ème BE La Philippe Gilbert - Etape 1 Juniors 2 octobre 2020
60ème BE La Philippe Gilbert - Classement final Juniors 3 octobre 2020
64ème BE La Philippe Gilbert - Etape 2 Juniors 3 octobre 2020
88ème BE Coxyde - Championnat de Belgique Compétition 20 septembre 2020
112ème BE Zolder Compétition 26 août 2020
1er BE Sint-Lambrechts-Herk Juniors 18 août 2019
2ème BE Quaregnon - Championnat FCWB - manche 2 Juniors 19 mai 2019
2ème BE Bierbeek Juniors 4 août 2019
3ème BE Rosmeer-Bilzen Juniors 5 mai 2019
3ème BE Herselt Juniors 1 septembre 2019
4ème BE Rotselaar Juniors 15 juin 2019
4ème BE Bierbeek Juniors 23 juin 2019
4ème BE Borlo (Contre-la-Montre par équipes) - Championnat de Belgique Juniors 6 octobre 2019
5ème BE Borsbeek Juniors 10 juin 2019
5ème BE Sint-Lievens-Houtem - Championnat de Belgique CLM Compétition 1 mai 2019
9ème BE Championnat de Wallonie Juniors 25 mai 2019
11ème BE Othée - Championnat FCWB - manche 1 Juniors 18 mai 2019
12ème BE Scherpenheuvel Juniors 31 juillet 2019
13ème BE Aubel-Thimister-Stavelot - Etape 2A - CLM par équipe Juniors 10 août 2019
13ème BE Geel Juniors 21 septembre 2019
15ème FR La Cantonale Hirson - Classement final Juniors 7 juillet 2019
16ème BE Laneuville - Championnat FCWB - manche 3 Juniors 25 mai 2019
16ème FR La Cantonale Hirson - CLM Juniors 7 juillet 2019
16ème BE Waregem - Mémorial Igor Decraene CLM Compétition 8 septembre 2019
17ème BE Aubel-Thimister-Stavelot - Etape 2b Juniors 10 août 2019
18ème BE Budingen Juniors 16 mars 2019
19ème BE Rekkem - CdB Juniors 30 juin 2019
19ème BE Geel Stelen Juniors 28 juillet 2019
20ème BE Tremelo Juniors 27 août 2019
22ème BE Ster Van Zuid Limburg - Prologue Juniors 19 avril 2019
23ème BE Montenaken (Test national CLM) Compétition 23 mars 2019
29ème FR Ain'Ternational-Valromey Tour - Etape 1 Juniors 11 juillet 2019
42ème BE Kortenaken Juniors 14 avril 2019
47ème BE Hoeselt Juniors 15 septembre 2019
51ème BE Dilsen Juniors 7 avril 2019
51ème BE Ster Van Zuid Limburg - Classement final Juniors 22 avril 2019
52ème BE Alken Compétition 13 octobre 2019
53ème BE Ster Van Zuid Limburg - Etape 3 Juniors 22 avril 2019
55ème BE Angreau-Honnelle - CdB Juniors 15 août 2019
55ème BE Sint-Gillis-Waas Juniors 28 septembre 2019
58ème BE Ster Van Zuid Limburg - Etape 1 Juniors 20 avril 2019
67ème FR La Cantonale Hirson - Etape en ligne Juniors 7 juillet 2019
72ème BE Guido Reybrouck Classic Juniors 24 mars 2019
72ème BE Gruitrode Juniors 12 mai 2019
77ème BE Ster Van Zuid Limburg - Etape 2 Juniors 21 avril 2019
78ème IT Trofeo comune di Vertova Memorial Pietro Merelli Juniors 24 août 2019
86ème FR Ain'Ternational-Valromey Tour - Etape 3 - CLM Juniors 13 juillet 2019
95ème BE GP Bonheiden - Rijmenan - CdB Juniors 8 juin 2019
101ème FR Ain'Ternational-Valromey Tour - Etape 4 Juniors 14 juillet 2019
104ème BE Aubel-Thimister-Stavelot - Etape 1 Juniors 9 août 2019
108ème FR Ain'Ternational-Valromey Tour - Classement final Juniors 14 juillet 2019
131ème FR Ain'Ternational-Valromey Tour - Etape 2 Juniors 12 juillet 2019
Facebook
Twitter
Instagram
  • VAN RYSEL
  • Decathlon Arlon
  • Toitures Crabbe
  • Skoda Goosse
  • Mutualité Socialiste du Luxembourg
  • Vayamundo Houffalize
  • IKO enerthem
  • Copine
  • Auberge de la Ferme
  • Webadev
  • Jérouville
  • Mutualité Libérale du Luxembourg
  • Tecniba
  • Look cycle
  • Deda
  • Mavic
  • Aptonia
  • Saveurs étoilées
  • Libramont Chevigny
  • Province du Luxembourg
  • Gael